Ubezpiecznie

DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Dacia w pakietach importerskich PZU, ERGO Hestia, Allianz jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Partnerów Dacia, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Partnerów Dacia w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.dacia.pl.

 

PROMOCJE

Teraz w połączeniu z ofertą Dacia Financial Services:

Promocyjne ubezpieczenie od 0,99% na modele marki Dacia.

 

*Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, assistance) dla samochodów z roku produkcji 2022 w cenie 0,99% wartości pojazdu w programach DACIA - ALLIANZ, ERGO HESTIA, PZU dostępny w ramach Dacia Financial Services, skierowany jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

ZNAJDŹ DEALERA

Wypełnij formularz konktaktowy