Ubezpieczenie AC OC samochodu w pakiecie - RCI Banque

Ubezpieczenie samochodu OC AC w pakiecie

Wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A., PZU S.A oraz Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz, dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, zapewniające szeroki zakres ochrony.

Ubezpieczenia w Programach Dacia


Pakiety w Programach są przeznaczone zarówno dla użytkowników samochodów nowych i używanych nawet do 10 roku eksploatacji i obejmują zakresem: OC, AC, NNW, ZK oraz Assistance w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A., Car Assistance w Allianz i PZU Pomoc w Drodze w PZU S.A.

Zalety

W ramach jednej ceny klient otrzymuje szeroką ochronę i pewne ubezpieczenie pojazdu.

Ubezpieczenia pakietowe zapewniają:

▪ Zniesiony udział własny w szkodach AC
▪ Bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny
▪ w naprawach pojazdu w Autoryzowanych Serwisach Dacii zastosowanie oryginalnych części zamiennych bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji
▪ Bogaty zakres w ramach Car Assistance Auto Pomoc, między innymi:

    ▪ Samochód zastępczy na czas naprawy
    ▪ Pomoc gdy zabraknie paliwa, zawiedzie akumulator, przestaną działać światła bądź zatrzasną się kluczyki
    ▪ Gdy awaria samochodu lub wypadek nie pozwolą na dalszą kontynuację podróży otrzymamy pomoc w dalszej jej organizacji, na przykład: samochód zastępczy, pokrycie kosztu hotelu, holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu

Finansowanie składki ubezpieczeniowej

W razie zakupu samochodu na kredyt w Dacia Finansowanie, istnieje możliwość sfinansowania również składki ubezpieczeniowej.

Możliwe jest również rozłożenie na raty płatności za ubezpieczenie komunikacyjne - zapytaj o Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Dacii lub zapoznaj się ze szczegółami na stronie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny. Kredyt oferowany jest przez Credit Agricole i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na towary/usługi. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta. O szczegóły oferty pytaj u Autoryzowanych Partnerów Dacii.

Wszelkie informacje uzyskasz na miejscu u Autoryzowanego Partnera Dacii.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).