Ubezpieczenie AC OC samochodu w pakiecie - RCI Banque

Ubezpieczenie samochodu OC AC w pakiecie

Wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A., PZU S.A oraz Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz, dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, zapewniające szeroki zakres ochrony.

Ubezpieczenia w Programach Dacia


Pakiety w Programach są przeznaczone zarówno dla użytkowników samochodów nowych i używanych nawet do 10 roku eksploatacji i obejmują zakresem: OC, AC, NNW, ZK oraz Assistance w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A., Car Assistance w Allianz i PZU Pomoc w Drodze w PZU S.A.

Zalety

W ramach jednej ceny klient otrzymuje szeroką ochronę i pewne ubezpieczenie pojazdu.

Ubezpieczenia pakietowe zapewniają:

▪ Zniesiony udział własny w szkodach AC
▪ Bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny
▪ w naprawach pojazdu w Autoryzowanych Serwisach Dacii zastosowanie oryginalnych części zamiennych bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji
▪ Bogaty zakres w ramach Car Assistance Auto Pomoc, między innymi:

    ▪ Samochód zastępczy na czas naprawy
    ▪ Pomoc gdy zabraknie paliwa, zawiedzie akumulator, przestaną działać światła bądź zatrzasną się kluczyki
    ▪ Gdy awaria samochodu lub wypadek nie pozwolą na dalszą kontynuację podróży otrzymamy pomoc w dalszej jej organizacji, na przykład: samochód zastępczy, pokrycie kosztu hotelu, holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu

Finansowanie składki ubezpieczeniowej

Składka ubezpieczeniowa jest płatna jednorazowo do Ubezpieczyciela, ale jest też możliwość rozłożenia płatności na raty:

  • w przypadku zakupu samochodu w kredycie w Dacia Finansowaniu, można sfinansować wraz z samochodem składkę ubezpieczeniową za pierwszy rok użytkowania samochodu lub
  • można skorzystać z oferty Wygodne Raty Dacia i rozłożyć płatność na dowolną liczbę rat (maks. 12). Zapytaj o ofertę Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Dacii i zapoznaj się ze szczegółami na stronie.

 
                                                                            

RRSO 11,56%

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Dacii, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.

 

Wszelkie informacje uzyskasz na miejscu u Autoryzowanego Partnera Dacii.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).