WAŻNA INFORMACJA
WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW KORZYSTAJĄCYCH Z NASZYCH PROGRAMÓW UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH!!!

DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Dacia w pakietach importerskich PZU, ERGO Hestia, Allianz jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Partnerów Dacia, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Partnerów Dacia w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.dacia.pl.

KOMUNIKAT UBEZPIECZYCIELA NATIONALE NEDERLANDEN DLA KLIENTÓW OBJĘTYCH UBEZPIECZENIEM BEZPIECZNY KREDYT, BEZPIECZNY LEASING, BEZPIECZNY LEASING +

Dzień dobry,

zostań w domu - dzisiaj ma to znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa. To są najważniejsze rzeczy w życiu każdego z nas. Dlatego nasi pracownicy pracują zdalnie w swoich domach. Jesteśmy do dyspozycji i załatwiamy w ten sposób wszystkie sprawy naszych klientów. Na bieżąco też odpowiadamy na najczęstsze pytania tutaj. Szczegóły dotyczące obsługi klienta są na naszej stronie www.metlife.pl

Sytuacja związana z koronawirusem nie ma wpływu na wypłacane przez nas świadczenia. Realizujemy i będziemy realizować zobowiązania wobec naszych klientów. W naszych ubezpieczeniach nie ma wykluczenia dotyczącego pandemii.

Prosimy o zdalny kontakt z nami

  • Poprzez portal e-roszczenie, który umożliwia zgłoszenie roszczenie lub uzupełnienie dokumentów do roszczenia.
  • Poprzez formularz kontaktowy. Odpowiadamy na wszelkie pytania. Dodatkowo korzystając z formularza można przesłać wniosek o zmianę w polisie w formie skanu lub zdjęcia.

Życzymy zdrowia i spokoju.

 

Zespół Nationale-Nederlanden